Mé vzdělání, kurzy, zkušenosti…

Absolvovala jsem magisterské studium Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.  Při bakalářském studiu v Plzni jsem v roce 2006 propadla kouzlu doteku a masáží. Tato vášeň vedla mé další kroky ke tříletému studiu Darja shiatsu school a do mnoha dalších doplňujících kurzů zaměřených na masáže a seberozvoj.  Během prvního těhotenství jsem přidala ke svým stávajícím vášním – pohybu a doteku další fascinující téma – těhotenství, porod a poporodní období. S každým dalším těhotenstvím se můj zájem o zázrak početí a zrození prohluboval, až jsem se se třetím dítkem vydala na kurz poporodní duly a o něco později jsem se stala studentkou Amma Dula Akademie, kde se připravuji na povolání duly.

Čtyři vlastní těhotenství, čtyři rozdílné porody, čtvero období zkoumání, hormonálních bouří a tělesných proměn, nejdříve srůstání a poté oddělování s novým životem, ladění nového složení rodiny, znovunalézání sebe sama. Během těchto období jsem načítala knihy, navštěvovala kurzy, hledala odpovědi na otázky vně i uvnitř sebe a prošla spoustou zkušeností.

Období těhotenství, porodu a mateřství je pro mě obdobím, kdy máme úžasnou možnost využít dary svého ženství, ale i možnost nahlédnout do stínů naší duše. Miluji sledovat, jak zcela rozkveteme v ženské energii, a chci podporovat další ženy v nalézání a kultivování tohoto pokladu. Abych toto poslání naplňovala v co největší míře, ráda pořádám ženské kruhy a jiná setkání. Cítím jako svoje poslání podporovat ostatní ženy v jejich jedinečné cestě, ve znovunalézání jejich darů a talentů. S láskou jim napomáhat propojit hlavu, srdce a tělo, dívat se na mateřství jako cestu seberozvoje.

Ráda naslouchám porodním příběhům, vzdělávám se, trávím čas v přírodě, tábořím v teepee, střílím z luku a tancuji. Voda je můj druhý domov, mým snem je stát se terapeutkou aquahealing.

Mezi mé další zkušenosti a záliby patří…

Lektorování cvičení s dětmi v šátku dle Anny Kohutové a další pohybové aktivity

Tanec rodiček

Péče o císařovny

Spolupráce s Centrem pro rodinu Náruč (https://www.naruc.cz/)

Kurz gravidjóga a jóga po porodu pro lektory a pomáhající profese

Online kurzy s Darjou Havelkovou:

Zázračné dovednosti

Síla Žen